Zawsze działamy sprawnie i solidnie

Produkcja najwyższej jakości palet, opakowań i elementów drewnianych to nasza specjalność. Oferujemy również usługi transportowe zapewniając naszym klientom terminowość oraz elastyczność dostaw w każde miejsce w kraju i za granicą.

20 lat doświadczenia w produkcji wyrobów drewnianych

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wyrobów drewnianych najwyższej jakości. Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą palety i opakowania drewniane wykonywane na indywidualne zamówienie.
 
Nasza oferta obejmuje zarówno wytwarzanie palet o standardowych wymiarach, jak i palet dwustronnych oraz czterostronnych, a także palet jednorazowych. Wszystko zgodnie ze specyfikacją i zamówieniem klienta. Oprócz tego dbamy o kompleksowy serwis oraz naprawę palet. Dodatkowo, na życzenie klienta poddajemy palety obróbce termicznej, suszeniu i znakowaniu (np. wymiary, logo). Specjalizujemy się również w produkcji wytrzymałych i funkcjonalnych skrzyń, drewnianych blatów, desek i więźb dachowych.


Gwarancja szybkiej realizacji zamówień wraz z transportem

Cały proces produkcji i dezynfekcji wyrobów drewnianych Sanmar spełnia wszystkie obowiązujące normy ochrony środowiska oraz wymagania fitosanitarne.
 
Nasze palety dostarczamy do firm z branży m.in.: opakowaniowej, budowlanej, samochodowej, metalowej, farmaceutycznej oraz spożywczej. Zapewniamy szybką realizację zamówień wraz z transportem.

O firmie

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

skontaktuj się z NAMI

Zadzwoń już dziś